Верстат правильно-відрізний

Автомат правильно-відрізний призначений для вирівнювання та різання дроту, що змотується з бухти на заготівлі встановленої довжини у встановленій кількості Наш правильно-відрізний верстат працює в автоматичному режимі і не вимагає постійної присутності оператора. За рахунок застосування високоточних механізмів редагування дроту у всіх площинах, верстат дозволяє випускати ідеально рівні та точні по довжині прути. При цьому Ви можете використовувати дріт різної якості, а застосовані технології забезпечують високу продуктивність, що дає важливу цінову перевагу над конкурентами. Сам по собі правильно-відрізний верстат простий та надійний. Дана модель верстата не потребує кваліфікованих кадрів та налаштовується під час запуску за лічені хвилини. Перенастроювання довжини прута займає 2-3 хвилини. Верстат займає мінімальну площу та має малий рівень шуму. Всі вузли верстата виготовлені з високоміцних матеріалів, що дозволить експлуатувати верстат протягом тривалого часу з мінімальним сервісним обслуговуванням.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

швидкість подачі дроту в ріжучий пристрій, мм/с 408
число подвійних ходів відрізного ножа, дв. ходів/хв 437
хід ножа, мм 12
споживана потужність, кВт 5,0
діапазон довжин заготовок, мм 40 … 2450
вихідний матеріал для заготовок - дріт круглого перерізу в діапазоні діаметрів 2.0…6.0 мм с пределом прочности в диапазоне 250 ….700 МПа
габаритні розміри (довжина х ширина х висота) без розмотує пристрою 3650 х 450 х 850
маса, кг 285

 

У комплект постачання входять:
 
- Правильно-відрізний автомат;
 
- приставка до автомата з опорними черевиками, стійками, штангою та механізмами упору, скидання та накопичення заготовок.